Venezia w stylu lat 70

Venezia w stylu lat 70

Inspiracja minionymi dekadami to normalna rzecz wśród projektantów mody. Przynajmniej raz w roku mamy do czynienia z sytuacja, gdy dane kolekcje czerpią garściami z którejś z minionych dekad. Czasem są to drapieżne i wyraziste lata osiemdziesiąte, czasem hipisowskie lata siedemdziesiąte lub awangardowe sześćdziesiąte.

W wypadku firmy Venezia nie jest inaczej, gdyż sieć ta doskonale zdaje sobie sprawę z zapotrzebowania wśród klientek na takie właśnie klimaty. Dlatego też z każdym sezonem przynajmniej część kolekcji inspirowana jest którąś z minionych dekad. Na przykład w minione wakacje bardzo dużą popularnością cieszyły się chodaki na obcasie, które umiejętnie łączyły współczesność z okresem lat osiemdziesiątych.

Obecnie buty Venezia wykorzystują trend cofania się jeszcze dalej, a mianowicie do stylistyki lat siedemdziesiątych, co widać chociażby poprzez wesołą i wyrazistą kolorystykę, a także obecność obcasów i koturn w większości modeli. Kolekcje utrzymane w tej stylistyce są doskonałym dodatkiem do letnich sukienek, kolorowych spódniczek, czy szortów. Jeśli tylko dana osoba będzie w stanie umiejętnie połączyć elementy swojej szafy z obuwiem tej marki, to efekt będzie oszałamiający.

Buty Venezia są kierowane do szerokiego spektrum klientek, dzięki czemu każda kobieta będzie w stanie znaleźć coś dla siebie. Kolekcje tej firmy nie ograniczają się do kilku fasonów, lecz starają się stworzyć na tyle szeroką ofertę, by wszyscy byli zadowoleni.